
На завершення реколекцій митр. прот. Мирон Бендик, ректор семінарії, подякував отцю-реколектанту за молитву та змістовні духовні повчання. На знак вдячності отець-ректор вручив о. Василю Оприску памятний подарунок.
Олег Бісик,
студент Дрогобицької Духовної Семінарії
Інші публікації за темою
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- У Дрогобицькій семінарії відбулося урочисте поставлення випускників-дяків [фото]
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Богдана Мацьковича [фото]
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Івана Підлубного [фото]
- Владика Ярослав уділив священичі свячення у Катедральному соборі [фото]






